MECZ
19.09.23 | 1. runda | Lesley Pattinama Kerkhove | Eliz Maloney | 2-6, 6-3, 6-2 | W25 Ceuta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lesley Pattinama Kerkhove | Eliz Maloney | |
1. podanie % | 61/95 (64%) | 49/94 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/61 (67%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/34 (26%) | 20/45 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/94 (51%) | 45/95 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/189 (52%) | 91/189 (48%) |
Double foul | 10 | 6 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lesley Pattinama Kerkhove vs. Eliz Maloney - Wzajemne mecze
19.09.23 | 1. runda | Lesley Pattinama Kerkhove | Eliz Maloney | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Ceuta | twarda |
Lesley Pattinama Kerkhove form & Eliz Maloney form
Lesley Pattinama Kerkhove - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50+H Calvi - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Kayla Day | 0-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu |