MECZ
22.11.23 | 1. runda | Laura Svatikova | Liisa Varul | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Laura Svatikova | Liisa Varul | |
1. podanie % | 21/39 (54%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 9/23 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/46 (65%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Liisa Varul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Svatikova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Liisa Varul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Svatikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Liisa Varul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Svatikova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Liisa Varul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Svatikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Liisa Varul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Svatikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Liisa Varul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Svatikova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
21.07.04, 19 lat
21.07.04, 19 lat
Laura Svatikova vs. Liisa Varul - Wzajemne mecze
22.11.23 | 1. runda | Laura Svatikova | Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Laura Svatikova form & Liisa Varul form
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.04.24 1. runda | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu |
Liisa Varul - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yu Bin Park | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yujin Kim | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 3-1, Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-3, - Liisa Varul - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Paula Cembranos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 3-1, Lavinia Tanasie - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Melania Delai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Lo Pumo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Denise Valente | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Carol Plakk | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |