MECZ
19.11.20 | 2. runda | Lara Salden | Alexandra Eala | 6-0, 2-6, 6-2 | W25 Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lara Salden | Alexandra Eala | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 46/76 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/35 (60%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 8/30 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/76 (57%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/136 (57%) | 58/136 (43%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Salden | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Salden vs. Alexandra Eala - Wzajemne mecze
19.11.20 | 2. runda | Lara Salden | Alexandra Eala | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Las | ceglana |
Lara Salden form & Alexandra Eala form
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexandra Eala - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |