INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sravya Shivani Chilakalapudi vs. Julyette Steur - Wzajemne mecze
12.09.18 | 1. runda | Julyette Steur | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Sravya Shivani Chilakalapudi form & Julyette Steur form
Sravya Shivani Chilakalapudi - ostatnie mecze
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gwalior - twarda | ||||
30.12.22 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |