MECZ
01.11.21 | Klasyf. | Jenny Lim | Stella Kovacicova | 1-6, 7-5, 10-7 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
16.01.01, 23 lat
16.01.01, 23 lat
Jenny Lim vs. Stella Kovacicova - Wzajemne mecze
01.11.21 | Klasyf. | Jenny Lim | Stella Kovacicova | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Jenny Lim form & Stella Kovacicova form
Jenny Lim - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.04.24 Finał | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Zanolini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Mirabelle Tahiri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Sarah Iliev | 2-5, - Jenny Lim - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ashton Bowers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Elyana Moonen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mara Guth | 7-62, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 7-66, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-75, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 3-1, Alice Robbe - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 7-67, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Stella Kovacicova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Herrington | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Musetti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-61, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-5, - Stella Kovacicova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Livia Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Sarah Kanduth | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Athina Pitta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |