Niemcy
02.05.00, 24 lat
02.05.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
11.11.75, 48 lat
11.11.75, 48 lat
Jonna Schroeder vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Wzajemne mecze
04.11.18 | 2. runda klasyf. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Jonna Schroeder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Jonna Schroeder form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Jonna Schroeder - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Walzl | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.18 Klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kubicz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Amelie Intert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Linn Timmermann | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anita Bazhko | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Bernadette Dornieden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Marcella Cucca | - | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
10.11.14 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
03.11.14 2. runda klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
27.10.14 2. runda klasyf. | vs. Catiana Kaercher | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
20.10.14 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Malkia Menguene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |