MECZ
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Fiona Ganz | Margot Yerolymos | 6-0, 6-1 | W60 Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ganz | Margot Yerolymos | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 21/49 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/36 (64%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 19/50 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ganz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
6-0 |
2 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ganz vs. Margot Yerolymos - Wzajemne mecze
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Fiona Ganz | Margot Yerolymos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Grenoble | halowa |
Fiona Ganz form & Margot Yerolymos form
Fiona Ganz - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.04.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Estelle Bezos | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu |
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |