MECZ
19.09.21 | Klasyf. | Fiona Ferro | Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | Ostrava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ferro | Anna Blinkova | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 23/37 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/37 (62%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fiona Ferro | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Blinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anna Blinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro vs. Anna Blinkova - Wzajemne mecze
19.09.21 | Klasyf. | Fiona Ferro | Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Ostrava | halowa |
Fiona Ferro form & Anna Blinkova form
Fiona Ferro - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 Klasyf. | vs. Timea Babos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Anna Blinkova - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-72, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-4, 4-6, 7-620 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Daria Saville | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 2-6, 5-1, Yulia Putintseva - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Jessica Pegula | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |