MECZ
16.03.23 | 2. runda | Eva Vedder | Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 6-1 | W40 Anapoima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eva Vedder | Paula Ormaechea | |
1. podanie % | 51/81 (63%) | 79/115 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/51 (73%) | 42/79 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 18/36 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/18 (28%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/115 (48%) | 29/81 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/196 (55%) | 89/196 (45%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eva Vedder | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Vedder vs. Paula Ormaechea - Wzajemne mecze
16.03.23 | 2. runda | Eva Vedder | Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W40 Anapoima | ceglana |
Eva Vedder form & Paula Ormaechea form
Eva Vedder - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
12.11.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
29.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |