MECZ
19.10.23 | 2. runda | Eva Marie Voracek | Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eva Marie Voracek | Stefanie Auer | |
1. podanie % | 21/47 (45%) | 27/38 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/21 (62%) | 8/27 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/26 (69%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Marie Voracek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Marie Voracek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Marie Voracek | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Marie Voracek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Marie Voracek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eva Marie Voracek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Niemcy
26.03.99, 25 lat
26.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
26.04.02, 22 lat
26.04.02, 22 lat
Eva Marie Voracek vs. Stefanie Auer - Wzajemne mecze
19.10.23 | 2. runda | Eva Marie Voracek | Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Eva Marie Voracek form & Stefanie Auer form
Eva Marie Voracek - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roxana Valdez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Zimmer | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Astete | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 4-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Stefanie Auer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 7-64, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Di Paola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |