MECZ
22.07.21 | 2. runda | Erika Andreeva | Yaroslava Bartashevich | 6-1, 6-4 | W15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Erika Andreeva | Yaroslava Bartashevich | |
1. podanie % | 38/61 (62%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/45 (47%) | 19/61 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Erika Andreeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Yaroslava Bartashevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Erika Andreeva vs. Yaroslava Bartashevich - Wzajemne mecze
22.07.21 | 2. runda | Erika Andreeva | Yaroslava Bartashevich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Moscow | ceglana |
Erika Andreeva form & Yaroslava Bartashevich form
Erika Andreeva - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Yaroslava Bartashevich - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
24.04.24 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50+H Calvi - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 1-6, 0-3, - Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Eunhye Lee | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Lucie Safarova | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Maria Toma | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Polina Leykina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |