MECZ
15.06.22 | 2. runda | En Shuo Liang | Olga Helmi | 3-6, 7-67, 6-4 | W60 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
En Shuo Liang | Olga Helmi | |
1. podanie % | 66/109 (61%) | 46/95 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/66 (61%) | 33/46 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/43 (51%) | 21/49 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/95 (43%) | 47/109 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/204 (50%) | 101/204 (50%) |
Double foul | 10 | 15 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
En Shuo Liang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
En Shuo Liang | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
En Shuo Liang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
En Shuo Liang | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
En Shuo Liang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
En Shuo Liang | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
En Shuo Liang | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
En Shuo Liang | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
En Shuo Liang | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
En Shuo Liang | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
3 | ||
0-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
En Shuo Liang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
En Shuo Liang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
En Shuo Liang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
En Shuo Liang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
En Shuo Liang vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
15.06.22 | 2. runda | En Shuo Liang | Olga Helmi | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Madrid | twarda |
En Shuo Liang form & Olga Helmi form
En Shuo Liang - ostatnie mecze
W100 Tokyo - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Qiang Wang | 4-6, 1-3, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
11.04.24 | vs. Ankita Raina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Sijia Wei | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |