MECZ
28.01.21 | 2. runda | Emiliana Arango | Johana Markova | 5-7, 6-3, 6-0 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emiliana Arango | Johana Markova | |
1. podanie % | 61/90 (68%) | 61/89 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/61 (62%) | 31/61 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/29 (41%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/89 (54%) | 40/90 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/179 (55%) | 81/179 (45%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Emiliana Arango | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emiliana Arango | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emiliana Arango | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emiliana Arango | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emiliana Arango | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emiliana Arango | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Emiliana Arango | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emiliana Arango | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emiliana Arango | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emiliana Arango | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emiliana Arango | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emiliana Arango | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emiliana Arango | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emiliana Arango | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emiliana Arango vs. Johana Markova - Wzajemne mecze
28.01.21 | 2. runda | Emiliana Arango | Johana Markova | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Emiliana Arango form & Johana Markova form
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Amanda Anisimova | 1-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Johana Markova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |