MECZ
27.02.23 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Yashina | Zhanel Rustemova | 6-2, 6-3 | W40 Astana | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Yashina | Zhanel Rustemova | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 35/72 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 18/37 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/72 (50%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Yashina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Zhanel Rustemova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
09.06.04, 19 lat
09.06.04, 19 lat
Ekaterina Yashina vs. Zhanel Rustemova - Wzajemne mecze
27.02.23 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Yashina | Zhanel Rustemova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W40 Astana | halowa |
Ekaterina Yashina form & Zhanel Rustemova form
Ekaterina Yashina - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kaja Najzer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Zhanel Rustemova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Arina Arifullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nehir Dogan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Efremova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Wise | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Maria Kalyakina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu |