MECZ
15.08.16 | 1. runda klasyf. | Dunja Stamenkovic | Sofia Milatova | 6-4, - krecz | Slovenska Lupca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dunja Stamenkovic vs. Sofia Milatova - Wzajemne mecze
15.08.16 | 1. runda klasyf. | Dunja Stamenkovic | Sofia Milatova | 6-4, Sofia Milatova - krecz | szczegóły meczu | Slovenska Lupca | ceglana |
Dunja Stamenkovic form & Sofia Milatova form
Dunja Stamenkovic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Julija Jauk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Iva Zelic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anda Karanusic | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.17 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Amelie Intert | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Milana Spremo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Inbar Cohen | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kupkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-4, Sofia Milatova - krecz | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Nina Alibalic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Jovana Vukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Chantelle Rigozzi | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W75 Split - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |