MECZ
21.06.22 | 1. runda | Daria Lodikova | Ksenia Zaytseva | 6-3, 4-6, 7-5 | W25 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lodikova | Ksenia Zaytseva | |
1. podanie % | 111/156 (71%) | 80/132 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/111 (49%) | 42/80 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/44 (50%) | 14/53 (26%) |
Zdobyte break-ball | 14/29 (48%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 77/133 (58%) | 79/155 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 153/288 (53%) | 135/288 (47%) |
Double foul | 3 | 23 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
Daria Lodikova | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Lodikova | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Daria Lodikova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 30-40 | ||
2-3 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Ksenia Zaytseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Daria Lodikova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Daria Lodikova | 4-5 | |
0-0, A-40 | ||
Daria Lodikova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Daria Lodikova | 6-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lodikova vs. Ksenia Zaytseva - Wzajemne mecze
21.06.22 | 1. runda | Daria Lodikova | Ksenia Zaytseva | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Prokuplje | ceglana |
Daria Lodikova form & Ksenia Zaytseva form
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W35 Mosquera - ceglana | ||||
24.04.24 2. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Camila Romero | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
30.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu |
Ksenia Zaytseva - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
26.12.23 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Timea Babos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-710, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alina Korneeva | 3-6, 7-5, 1-4, - Ksenia Zaytseva - krecz | szczegóły meczu |