MECZ
01.07.22 | Ćwierćfinał | Dalila Jakupovic | Petra Marcinko | 6-2, 6-1 | W25 Tarvisio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dalila Jakupovic | Petra Marcinko | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 10/21 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Petra Marcinko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Petra Marcinko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Petra Marcinko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Petra Marcinko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Petra Marcinko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Petra Marcinko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Petra Marcinko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Petra Marcinko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Jakupovic vs. Petra Marcinko - Wzajemne mecze
01.07.22 | Ćwierćfinał | Dalila Jakupovic | Petra Marcinko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
Dalila Jakupovic form & Petra Marcinko form
Dalila Jakupovic - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-73, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu |
Petra Marcinko - ostatnie mecze
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-0, - Petra Marcinko - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-64, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 3. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
01.07.23 Finał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.06.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |