Szwecja
26.05.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Włochy
10.02.91, 33 lat
Serbia
30.07.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Włochy
12.07.90, 33 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cornelia Lister/Nina Stojanovic vs. Martina Di Giuseppe/Anastasia Grymalska - Wzajemne mecze
23.07.18 | Półfinał | Cornelia Lister/Nina Stojanovic | Martina Di Giuseppe/Anastasia Grymalska | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Cornelia Lister form & Martina Di Giuseppe form
Cornelia Lister/Nina Stojanovic - ostatnie mecze
Prague - ceglana |
23.07.18 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe/Anastasia Grymalska | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
23.07.18 Finał | vs. Bibiane Schoofs/Kimberley Zimmermann | 6-2, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
23.07.18 1. runda | vs. An-Sophie Mestach/Katerina Stewart | 7-5, 3-6, 10-5 | | szczegóły meczu |
23.07.18 Ćwierćfinał | vs. Karolina Muchova/Barbora Stefkova | 7-64, 6-2 | | szczegóły meczu |
Saint Malo - ceglana |
19.09.16 1. runda | vs. Lina Gjorcheska/Diana Marcinkevica | 6-73, 6-4, 9-11 | | szczegóły meczu |
Biarritz - ceglana |
12.09.16 Półfinał | vs. Polina Leykina/Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
12.09.16 1. runda | vs. Cindy Burger/Silvia Soler-Espinosa | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
12.09.16 Finał | vs. Irina Khromacheva/Maryna Zanevska | 6-4, 5-7, 8-10 | | szczegóły meczu |
12.09.16 Ćwierćfinał | vs. Myrtille Georges/Jade Suvrijn | 6-4, 2-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
Ystad - ceglana |
20.06.16 Półfinał | vs. Susanne Celik/Daniela Seguel | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
20.06.16 Finał | vs. Dia Evtimova/Pia Konig | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
20.06.16 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad/Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
20.06.16 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech/Katarzyna Kawa | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
Martina Di Giuseppe/Anastasia Grymalska - ostatnie mecze
W25 Curitiba - ceglana |
18.03.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Caregaro/Federica Di Sarra | 5-7, 7-66, 9-11 | | szczegóły meczu |
18.03.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata/Eduarda Piai | 7-61, 6-2 | | szczegóły meczu |
Prague - ceglana |
23.07.18 1. runda | vs. Natalie Suk/Katerina Vankova | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
23.07.18 Ćwierćfinał | vs. Michaela Honcova/Tereza Mrdeza | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
23.07.18 Półfinał | vs. Cornelia Lister/Nina Stojanovic | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Santa Margherita - ceglana |
11.09.17 Półfinał | vs. Andrea Gamiz/Lisa Ponomar | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
11.09.17 1. runda | vs. Benedetta Ivaldi/Angelica Raggi | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.09.17 Ćwierćfinał | vs. Georgia Brescia/Giorgia Marchetti | 5-3, Georgia Brescia/Giorgia Marchetti - krecz | | szczegóły meczu |
Bastad - ceglana |
15.05.17 Ćwierćfinał | vs. An-Sophie Mestach/Kimberley Zimmermann | 7-5, 5-7, 7-10 | | szczegóły meczu |
15.05.17 1. runda | vs. Mariya Koryttseva/Dilara Yurtkuran | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
Santa Margherita - ceglana |
02.11.15 Finał | vs. Federica Bilardo/Olesya Pervushina | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
02.11.15 Ćwierćfinał | vs. Martina Lo Pumo/Michela Verpelli | 6-1, 6-0 | | szczegóły meczu |
02.11.15 Półfinał | vs. Marcella Cucca/Camilla Scala | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |