MECZ
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Alisa Axyanova | Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
11.05.00, 23 lat
11.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egipt
06.07.00, 23 lat
06.07.00, 23 lat
Alisa Axyanova vs. Salma Abdel Rahim - Wzajemne mecze
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Alisa Axyanova | Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Alisa Axyanova form & Salma Abdel Rahim form
Alisa Axyanova - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu |
Salma Abdel Rahim - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Norhan Hesham | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Natalia Maynetto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Janina Geiss | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
15.12.16 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Nour Dib | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
07.12.16 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Farah Khalil | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Eetee Maheta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.01.16 2. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.16 1. runda | vs. Rowan Arafat | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
14.01.16 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.16 1. runda | vs. Maram Selim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.01.16 Klasyf. | vs. Amina Lasheen | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu |