MECZ
26.05.21 | 1. runda | Alice Rame | Pia Lovric | 6-4, 6-2 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Rame | Pia Lovric | |
1. podanie % | 53/61 (87%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/8 (25%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 25/61 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pia Lovric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Pia Lovric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Pia Lovric | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Rame | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pia Lovric | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Rame vs. Pia Lovric - Wzajemne mecze
26.05.21 | 1. runda | Alice Rame | Pia Lovric | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Alice Rame form & Pia Lovric form
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.24 1. runda | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Pia Lovric - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |