ImiÄ™ i nazwisko: Ekaterina Alexandrova
Kraj: Rosja
Data urodzenia: 15.11.94, 29 lat
Ranking WTA: 16
TOP miejsce w rankingu: 15 (01.04.24, 265000 punkty)
Punkty: 2560
Premie: 5611301 $
Ilość meczów razem: 702
Wygrane: 441
Skuteczność: 62.82 %
Kraj: Rosja
Data urodzenia: 15.11.94, 29 lat
Ranking WTA: 16
TOP miejsce w rankingu: 15 (01.04.24, 265000 punkty)
Punkty: 2560
Premie: 5611301 $
Ilość meczów razem: 702
Wygrane: 441
Skuteczność: 62.82 %
rok | sumy | twarda | ceglana | halowa | dywanowa | trawiasta | akryl |
2024 | 12/11 | 9/7 | 0/3 | 3/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 34/22 | 17/14 | 6/5 | 0/1 | 0/0 | 11/2 | 0/0 |
2022 | 35/18 | 12/10 | 13/5 | 4/2 | 0/0 | 6/1 | 0/0 |
2021 | 27/23 | 10/9 | 7/5 | 7/7 | 0/0 | 3/2 | 0/0 |
2020 | 22/15 | 9/4 | 5/8 | 8/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 42/27 | 16/12 | 3/7 | 18/4 | 0/0 | 5/4 | 0/0 |
2018 | 29/24 | 7/10 | 8/7 | 11/3 | 0/0 | 3/4 | 0/0 |
2017 | 33/25 | 15/11 | 6/8 | 10/4 | 0/0 | 2/2 | 0/0 |
2016 | 49/21 | 4/4 | 15/7 | 22/7 | 4/2 | 4/1 | 0/0 |
2015 | 34/21 | 0/0 | 25/13 | 7/6 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
2014 | 37/17 | 0/0 | 24/9 | 10/6 | 3/2 | 0/0 | 0/0 |
2013 | 47/16 | 4/1 | 21/10 | 10/3 | 12/2 | 0/0 | 0/0 |
2012 | 29/14 | 0/0 | 25/10 | 3/3 | 1/1 | 0/0 | 0/0 |
2011 | 11/7 | 0/0 | 9/6 | 2/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
RAZEM | 441/261 | 103/82 | 167/103 | 115/51 | 22/9 | 34/16 | 0/0 |
skut. % | 62.82 % | 55.68 % | 61.85 % | 69.28 % | 70.97 % | 68 % | 0 % |
Ekaterina Alexandrova / nie odbyły się / ostatnie
nie znaleziono żadnego meczu |
Ekaterina Alexandrova form / nawierzchnia: ceglana
Ekaterina Alexandrova / nawierzchnia: ceglana
26.04.24 | 2. runda | Ashlyn Krueger | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
17.04.24 | 1. runda | Ons Jabeur | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | Stuttgart | ceglana | |
03.04.24 | 2. runda | Taylor Townsend | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana | |
03.06.23 | 3. runda | Beatriz Haddad Maia | Ekaterina Alexandrova | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
01.06.23 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |||
29.05.23 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Viktoriya Tomova | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
12.05.23 | 2. runda | Camila Giorgi | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Rome | ceglana | |
01.05.23 | 4. runda | Iga Swiatek | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
30.04.23 | 3. runda | Ekaterina Alexandrova | Qinwen Zheng | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
28.04.23 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Alize Cornet | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |||
17.04.23 | 1. runda | Donna Vekic | Ekaterina Alexandrova | 7-67, 7-65 | szczegóły meczu | Stuttgart | ceglana | |
07.04.23 | Ćwierćfinał | Belinda Bencic | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana | |
06.04.23 | 3. runda | Ekaterina Alexandrova | Julia Grabher | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
05.04.23 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Yulia Putintseva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |||
26.05.22 | 2. runda | Irina-Camelia Begu | Ekaterina Alexandrova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
24.05.22 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Greetje Minnen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |||
11.05.22 | 2. runda | Maria Sakkari | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Rome | ceglana | |
10.05.22 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |||
05.05.22 | Półfinał | Ons Jabeur | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
04.05.22 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Amanda Anisimova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
02.05.22 | 3. runda | Ekaterina Alexandrova | Marie Bouzkova | 6-74, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |||
30.04.22 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |||
28.04.22 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jelena Ostapenko | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |||
27.04.22 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Clara Burel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |||
26.04.22 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
21.04.22 | 2. runda | Anett Kontaveit | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Stuttgart | ceglana | |
18.04.22 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Shuai Zhang | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |||
09.04.22 | Półfinał | Belinda Bencic | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana | |
08.04.22 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Magda Linette | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |||
07.04.22 | 3. runda | Ekaterina Alexandrova | Karolina Pliskova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
06.04.22 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Qinwen Zheng | 2-6, 7-5, 5-2, Qinwen Zheng - krecz | szczegóły meczu | |||
04.04.22 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Allie Kiick | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |||
03.06.21 | 2. runda | Barbora Krejcikova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
01.06.21 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Venus Williams | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
27.05.21 | Ćwierćfinał | Barbora Krejcikova | Ekaterina Alexandrova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana | |
26.05.21 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Clara Burel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
23.05.21 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Lauren Davis | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |||
13.05.21 | 3. runda | Jessica Pegula | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Rome | ceglana | |
12.05.21 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Jennifer Brady | Jennifer Brady - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |||
10.05.21 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Marta Kostyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
30.04.21 | 1. runda | Victoria Azarenka | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
23.04.21 | Ćwierćfinał | Simona Halep | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Stuttgart | ceglana | |
22.04.21 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Belinda Bencic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |||
20.04.21 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Karolina Muchova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
02.10.20 | 3. runda | Elina Svitolina | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
30.09.20 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Astra Sharma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
27.09.20 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Maddison Inglis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
23.09.20 | 2. runda | Katerina Siniakova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana | |
21.09.20 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Storm Hunter | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |||
14.09.20 | 1. runda | Elena Rybakina | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Rome | ceglana | |
11.08.20 | 1. runda | Lesya Tsurenko | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
05.08.20 | 2. runda | Fiona Ferro | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Palermo | ceglana | |
03.08.20 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Kristina Mladenovic | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |||
30.06.20 | 1. runda | Kristyna Pliskova | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana | |
29.06.20 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Marketa Vondrousova | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |||
16.06.20 | 1. runda | Karolina Pliskova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
15.06.20 | 1. runda | Tereza Martincova | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
01.06.19 | 3. runda | Aliona Bolsova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
30.05.19 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Samantha Stosur | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
27.05.19 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Mihaela Buzarnescu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
22.05.19 | 2. runda | Veronika Kudermetova | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Nurnberg | ceglana | |
21.05.19 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jana Cepelova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
11.05.19 | 1. runda klasyf. | Mona Barthel | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Rome | ceglana | |
03.05.19 | 1. runda klasyf. | Kateryna Baindl | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
30.04.19 | 1. runda | Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
20.04.19 | 1. runda klasyf. | Anna-Lena Friedsam | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Stuttgart | ceglana | |
08.04.19 | 1. runda | Svetlana Kuznetsova | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | Lugano | ceglana | |
24.07.18 | 1. runda | Irina Maria Bara | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana | |
17.07.18 | 1. runda | Vera Zvonareva | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana | |
15.07.18 | Finał | Viktoria Hruncakova | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana | |
14.07.18 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |||
13.07.18 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Ons Jabeur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
12.07.18 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Anna Bondar | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |||
11.07.18 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Viktoriya Tomova | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |||
27.05.18 | 1. runda | Magdalena Frech | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
19.05.18 | Półfinał | Viktoria Hruncakova | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Trnava | ceglana | |
18.05.18 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Nicole Gibbs | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
18.05.18 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Kurumi Nara | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |||
16.05.18 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Lenka Stara | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |||
02.05.18 | 2. runda | Katerina Siniakova | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
30.04.18 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Richel Hogenkamp | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |||
24.04.18 | 1. runda | Caroline Wozniacki | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana | |
25.07.17 | 1. runda | Elizaveta Kulichkova | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana | |
20.07.17 | 2. runda | Alexandra Dulgheru | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana | |
17.07.17 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |||
01.06.17 | 2. runda | Karolina Pliskova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
29.05.17 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Katerina Siniakova | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
20.05.17 | Półfinał | Marketa Vondrousova | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 2-1, Ekaterina Alexandrova - krecz | szczegóły meczu | Trnava | ceglana | |
19.05.17 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Heather Watson | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
18.05.17 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Ons Jabeur | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |||
16.05.17 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Anna Schmiedlova | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
06.05.17 | Klasyf. | Pauline Parmentier | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana | |
05.05.17 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Tsvetana Pironkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |||
29.04.17 | 1. runda klasyf. | Beatriz Haddad Maia | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
11.04.17 | 1. runda | Sara Errani | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bogota | ceglana | |
03.04.17 | 1. runda | Jelena Jankovic | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana | |
28.07.16 | 2. runda | Kateryna Baindl | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
27.07.16 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Ons Jabeur | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
25.07.16 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Olga Ianchuk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Anna Slovakova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |||
25.07.16 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Milana Spremo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |||
17.07.16 | Finał | Elizaveta Kulichkova | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana | |
16.07.16 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Gabriela Pantuckova | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
15.07.16 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
14.07.16 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
13.07.16 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Alexandra Perper | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |||
16.06.16 | Ćwierćfinał | Maria Sakkari | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu | Szeged | ceglana | |
15.06.16 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Ema Burgic Bucko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
14.06.16 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Bianka Bekefi | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |||
31.05.16 | 1. runda | Elitsa Kostova | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Bol | ceglana | |
29.05.16 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Raluca Olaru | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |||
18.05.16 | 1. runda | Martina Colmegna | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Caserta | ceglana | |
15.05.16 | Finał | Tamara Zidansek | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana | |
13.05.16 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Barbara Haas | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
12.05.16 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Irina Maria Bara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
11.05.16 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |||
10.05.16 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Bianka Bekefi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
23.04.16 | 1. runda klasyf. | Sesil Karatantcheva | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
21.09.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Natalie Novotna | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Brno | ceglana | |
21.09.15 | Ćwierćfinał | Vendula Zovincova | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |||
21.09.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Anna Slovakova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |||
31.08.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Katerina Filip | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
31.08.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Monika Kilnarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
31.08.15 | Ćwierćfinał | Eva Rutarova | Ekaterina Alexandrova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
24.08.15 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Martina Borecka | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana | |
24.08.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |||
24.08.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Courtney Collins | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |||
24.08.15 | Finał | Jil Teichmann | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
24.08.15 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Marie Benoit | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
17.08.15 | Ćwierćfinał | Pia Konig | Ekaterina Alexandrova | 7-66, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana | |
17.08.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jil Teichmann | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |||
17.08.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
10.08.15 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
10.08.15 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Marie Bouzkova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
10.08.15 | Klasyf. | Martina Borecka | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
03.08.15 | 1. runda | Veronika Kolarova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Plzen | ceglana | |
27.07.15 | 1. runda | Maria Sakkari | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Sobota / | ceglana | |
27.07.15 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Catherine Chantraine | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |||
27.07.15 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Joanna Dobrowolska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |||
27.07.15 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Georgina Garcia-Perez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
13.07.15 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Sofia Shapatava | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana | |
13.07.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jelena Ostapenko | 7-5, 3-2, Jelena Ostapenko - krecz | szczegóły meczu | |||
13.07.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Barbora Stefkova | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |||
13.07.15 | Półfinał | Petra Cetkovska | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |||
29.06.15 | 1. runda | Anne Schaefer | Ekaterina Alexandrova | 6-77, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | Stuttgart Vaihingen | ceglana | |
15.06.15 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana | |
15.06.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Karolina Muchova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |||
15.06.15 | Finał | Marketa Vondrousova | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
15.06.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Anastasia Grymalska | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |||
15.06.15 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Kathinka Von Deichmann | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |||
08.06.15 | Ćwierćfinał | Martina Borecka | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Essen | ceglana | |
08.06.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jesika Maleckova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |||
08.06.15 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Arantxa Rus | 6-4, 3-0, Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |||
25.05.15 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Nina Potocnik | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana | |
25.05.15 | 2. runda | Katerina Vankova | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
27.04.15 | 1. runda | Tamara Korpatsch | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Wiesbaden | ceglana | |
18.08.14 | 2. runda | Magdalena Frech | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana | |
18.08.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Vinja Lehmann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |||
28.07.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Martina Borecka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Plzen | ceglana | |
28.07.14 | 2. runda | Anastasiya Vasylyeva | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |||
14.07.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Andrea Gamiz | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana | |
14.07.14 | 2. runda | Alberta Brianti | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |||
06.07.14 | 1. runda klasyf. | Gabriela Dabrowski | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Bad Gastein | ceglana | |
30.06.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Julia Lohoff | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana | |
30.06.14 | Ćwierćfinał | Dinah Pfizenmaier | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |||
30.06.14 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Arantxa Rus | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |||
16.06.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Nina Stadler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Lenzerheide | ceglana | |
16.06.14 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Gioia Barbieri | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
16.06.14 | Ćwierćfinał | Elizaveta Kulichkova | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
09.06.14 | Ćwierćfinał | Constance Sibille | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Essen | ceglana | |
09.06.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Julia Cohen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |||
09.06.14 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Michaela Honcova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |||
26.05.14 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Ana Konjuh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana | |
26.05.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Agnes Bukta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
26.05.14 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Dejana Radanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |||
26.05.14 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Manca Pislak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
26.05.14 | Ćwierćfinał | Yvonne Neuwirth | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |||
12.05.14 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Maria-Elena Camerin | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
12.05.14 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Nastja Kolar | 6-4, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |||
12.05.14 | 2. runda | Melanie Oudin | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |||
12.05.14 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Viktorija Golubic | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
12.05.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Lucie Safarova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Cecilia Costa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Wiesbaden | ceglana | |
28.04.14 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Arantxa Rus | 5-7, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Lara Michel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | Finał | Ekaterina Alexandrova | Tamira Paszek | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Stephanie Foretz | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Julia Terziyska | 4-6, 6-3, 3-0, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |||
28.04.14 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Madison Brengle | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
23.09.13 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Jesika Maleckova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
23.09.13 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Anastasia Zarycka | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |||
23.09.13 | Finał | Ekaterina Alexandrova | Lenka Jurikova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
23.09.13 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Bianca Koch | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
23.09.13 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Sandra Honigova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |||
02.09.13 | Klasyf. | Nastja Kolar | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | Mestre | ceglana | |
02.09.13 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Lara Glavic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |||
02.09.13 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Georgia Brescia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |||
19.08.13 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Anastasia Rudakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | St.Petersburg | ceglana | |
19.08.13 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Anna Iakovleva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
19.08.13 | 1. runda | Ulrikke Eikeri | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |||
22.07.13 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Tereza Jankovska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Horb | ceglana | |
22.07.13 | 2. runda | Iva Primorac | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |||
15.07.13 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Dominika Paterova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana | |
15.07.13 | Klasyf. | Zuzana Zalabska | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
15.07.13 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Timea Jaruskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |||
01.07.13 | Finał | Reka-Luca Jani | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana | |
01.07.13 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Barbara Luz | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |||
01.07.13 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Chantal Skamlova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |||
01.07.13 | Półfinał | Ekaterina Alexandrova | Victoria Kan | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |||
01.07.13 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Jesika Maleckova | 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | |||
24.06.13 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Mariya Sukhareva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Zlin | ceglana | |
24.06.13 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Dagmar Janischova | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
24.06.13 | 1. runda | Katarzyna Piter | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
10.06.13 | 1. runda | Diana Sumova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Essen | ceglana | |
13.05.13 | 1. runda klasyf. | Denisa Satralova | Ekaterina Alexandrova | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana | |
29.04.13 | 1. runda klasyf. | Lina Stanciute | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Wiesbaden | ceglana | |
22.04.13 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Myrtille Georges | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Chiasso | ceglana | |
22.04.13 | 2. runda | Karin Kennel | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
22.04.13 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Katrin Tebaldini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |||
22.04.13 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Yuliana Lizarazo | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
20.08.12 | Półfinał | Katharina Lehnert | Ekaterina Alexandrova | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana | |
20.08.12 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Sylwia Zagorska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
20.08.12 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Bianca Koch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |||
20.08.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Derja Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
20.08.12 | Ćwierćfinał | Ekaterina Alexandrova | Amandine Hesse | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
20.08.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Sarah Hellstern | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |||
13.08.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Elena Rief | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Innsbruck | ceglana | |
13.08.12 | Klasyf. | Lena-Marie Hofmann | Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |||
30.07.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Natasha Bredl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana | |
30.07.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Tereza Jankovska | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
30.07.12 | Ćwierćfinał | Elixane Lechemia | Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |||
30.07.12 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Anja Prislan | 6-73, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
30.07.12 | 2. runda | Ekaterina Alexandrova | Katharina Negrin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
02.07.12 | Klasyf. | Nicola Slater | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Denain | ceglana | |
02.07.12 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Aleksandra Grela | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |||
18.06.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Carla Forte | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Lenzerheide | ceglana | |
18.06.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Samantha Koelliker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
18.06.12 | 1. runda | Aleksandra Krunic | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
11.06.12 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Sanne Louwers | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Meppel | ceglana | |
11.06.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Sina Niketta | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |||
11.06.12 | 1. runda | Anne Schaefer | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |||
11.06.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Claudia Coppola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
16.04.12 | 2. runda | Jesika Maleckova | Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Bol | ceglana | |
16.04.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Anna Kechko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |||
16.04.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Beatriz Coelho | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
16.04.12 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Anja Prislan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
16.04.12 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Agnes Bukta | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |||
09.04.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Sabina Jeresic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Hvar | ceglana | |
09.04.12 | Klasyf. | Csilla Borsanyi | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
02.04.12 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Natalija Sipek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sibenik | ceglana | |
02.04.12 | 1. runda | Martina Kubicikova | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |||
02.04.12 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Kristina Bekavac | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |||
02.04.12 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Tea Faber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |||
19.03.12 | 2. runda klasyf. | Sylvia Krywacz | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Antalya Ali | ceglana | |
19.03.12 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Aleyna Buyun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |||
29.08.11 | 2. runda klasyf. | Karin Kennel | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Trimbach | ceglana | |
22.08.11 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Christina Oberger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana | |
22.08.11 | Klasyf. | Hanna Landener | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
15.08.11 | Klasyf. | Nina-Isabella Scholten | Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Ratingen | ceglana | |
15.08.11 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Katharina Jacob | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
15.08.11 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Lena Lutzeier | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
13.06.11 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Alina Janovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Koeln | ceglana | |
13.06.11 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Julija Kulibaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |||
13.06.11 | 1. runda | Bianca Koch | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
13.06.11 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Nilgen Ahmetspahic | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |||
30.05.11 | 1. runda klasyf. | Veronika Zavodska | Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana | |
14.03.11 | Klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Stephanie Scimone | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Amiens | ceglana | |
14.03.11 | 1. runda | Jessica Ginier | Ekaterina Alexandrova | 5-7, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |||
14.03.11 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Justine Bourdon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
14.03.11 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Francesca Mazzali | 1-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |