MECZ
12.03.24 | 1. runda | Yuta Shimizu | Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | Hamburg Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yuta Shimizu | Sho Shimabukuro | |
1. podanie % | 43/70 (61%) | 35/68 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/43 (72%) | 23/35 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 19/33 (58%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/68 (38%) | 22/70 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/138 (54%) | 64/138 (46%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
(5) | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Sho Shimabukuro | |
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuta Shimizu vs. Sho Shimabukuro - Wzajemne mecze
12.03.24 | 1. runda | Yuta Shimizu | Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Hamburg Challenger | halowa |
07.09.22 | 2. runda | Sho Shimabukuro | Yuta Shimizu | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Nonthaburi 3 | twarda |
Yuta Shimizu form & Sho Shimabukuro form
Yuta Shimizu - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Finał | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sho Shimabukuro - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |