MECZ
09.06.16 | Półfinał | Yecong He | Ching-Mou Yu | 6-3, 7-5 | Hong Kong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yecong He | Ching-Mou Yu | |
1. podanie % | 52/73 (71%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/52 (77%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 13/24 (54%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/55 (40%) | 25/73 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yecong He vs. Ching-Mou Yu - Wzajemne mecze
09.06.16 | Półfinał | Yecong He | Ching-Mou Yu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
22.02.16 | 1. runda | Ching-Mou Yu | Yecong He | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | China F2 | ceglana |
Yecong He form & Ching-Mou Yu form
Yecong He - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Dominik Boehler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
22.10.19 2. runda | vs. Malek Jaziri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Fabien Reboul | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Di Wu | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
10.09.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
04.09.19 2. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Xin Gao | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Hugo Grenier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Ye Cong Mo | 4-6, - Yecong He - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Rhett Purcell | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
02.06.19 Finał | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Zihao Xia | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Xin Gao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Pak Long Yeung | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Hao Wu | 7-61, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Luan - twarda | ||||
18.05.19 Półfinał | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Xin Gao | 7-5, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Rimpei Kawakami | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Tianjia Guo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Ching-Mou Yu - ostatnie mecze
M25 Tainan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | - Ching-Mou Yu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Seremban - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Chiang - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung Challenger - dywanowa | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - krecz | szczegóły meczu |