MECZ
27.02.23 | 2. runda klasyf. | Petr Nesterov | Roland Stuurman | 7-66, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.06.99, 24 lat
10047 $
06.06.99, 24 lat
10047 $
Petr Nesterov vs. Roland Stuurman - Wzajemne mecze
27.02.23 | 2. runda klasyf. | Petr Nesterov | Roland Stuurman | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Petr Nesterov form & Roland Stuurman form
Petr Nesterov - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Matthew Hulme | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Finley Hall | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Ilia Simakin | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anton Chekhov | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-61, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Artur Kukasian | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pavel Verbin | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Andrej Nedic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Samuele Pieri | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Tomas Lanik | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Bor Artnak | 3-6, 6-2, 3-0, Bor Artnak - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zach Stephens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Matic Dimic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Bor Artnak | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |
Roland Stuurman - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jianhao Sheng | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - krecz | szczegóły meczu |