MECZ
20.01.15 | 1. runda | Matthias Bachinger | Pablo Cuevas | 7-61, 6-3, 6-1 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Matthias Bachinger | Pablo Cuevas | |
1. podanie % | 58/91 (64%) | 63/100 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/58 (76%) | 41/63 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/33 (58%) | 13/37 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/91 (120%) | 82/100 (82%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 8 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matthias Bachinger vs. Pablo Cuevas - Wzajemne mecze
20.01.15 | 1. runda | Matthias Bachinger | Pablo Cuevas | 7-61, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Matthias Bachinger form & Pablo Cuevas form
Matthias Bachinger - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.01.23 2. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Veigy - dywanowa | ||||
15.01.23 Finał | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
06.01.22 3. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Pablo Cuevas - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-78, 7-62 | szczegóły meczu | |
Montechiarugolo Challenger - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-70, 1-2, - Pablo Cuevas - krecz | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
01.07.22 Ćwierćfinał | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.22 2. runda | vs. Nicolas Kicker | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
25.05.22 2. runda | vs. Aljaz Bedene | 6-4, 4-6, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda | vs. Jenson Brooksby | 6-2, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
15.05.22 Klasyf. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Quentin Halys | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 2. runda | vs. Fernando Verdasco | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
06.05.22 2. runda | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
27.04.22 2. runda | vs. Fernando Verdasco | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.04.22 Klasyf. | vs. Pedro Araujo | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 7-5, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Max Purcell | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |