MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Matteo Gigante | Andrea Gola | 6-0, 6-2 | M15 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matteo Gigante | Andrea Gola | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 12/31 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Matteo Gigante | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrea Gola | |
0-0, 30-0 | ||
Matteo Gigante | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-0 | Andrea Gola | |
0-0 | ||
Matteo Gigante | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-0 | Andrea Gola | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Matteo Gigante | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Andrea Gola | |
0-0, 15-0 | ||
Matteo Gigante | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Andrea Gola | |
0-0, 15-0 | ||
Matteo Gigante | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Andrea Gola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Gigante | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Andrea Gola | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
31.08.01, 22 lat
14134 $
31.08.01, 22 lat
14134 $
Matteo Gigante vs. Andrea Gola - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Matteo Gigante | Andrea Gola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Santa | ceglana |
Matteo Gigante form & Andrea Gola form
Matteo Gigante - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 0-2, - Matteo Gigante - krecz | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 0-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karim Bennani | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
29.03.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-2, - Matteo Gigante - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 7-60, 7-67 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Stefano Travaglia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Francesco Maestrelli | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Jason Jung | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Diallo | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Emilio Nava | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Edward Winter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrea Gola - ostatnie mecze
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Gerbaud | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-72, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 7-5, Giovanni Calvano - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Rocco Piatti | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-63, 4-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Luciano Carraro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Benito Massacri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Porcu | 6-1, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Carlo Venturini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-70, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. David Fix | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. John Sperle | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |