MECZ
04.04.17 | 1. runda | Lenny Hampel | Johannes Haerteis | 6-3, 7-5 | Qatar F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lenny Hampel | Johannes Haerteis | |
1. podanie % | 43/65 (66%) | 43/69 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/43 (67%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/69 (45%) | 22/65 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lenny Hampel vs. Johannes Haerteis - Wzajemne mecze
04.04.17 | 1. runda | Lenny Hampel | Johannes Haerteis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Qatar F1 | twarda |
Lenny Hampel form & Johannes Haerteis form
Lenny Hampel - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Johannes Haerteis - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |