MECZ
14.04.14 | Klasyf. | Iskander Davutov | Alexey Nikiforov | 7-5, 6-1 | Kazakhstan F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
27.09.95, 28 lat
27.09.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
08.08.93, 30 lat
08.08.93, 30 lat
Iskander Davutov vs. Alexey Nikiforov - Wzajemne mecze
14.04.14 | Klasyf. | Iskander Davutov | Alexey Nikiforov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Kazakhstan F6 | ceglana |
Iskander Davutov form & Alexey Nikiforov form
Iskander Davutov - ostatnie mecze
Korea F3 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Min Gyeom Kim | 2-6, 0-2, - Iskander Davutov - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Rasul Akhmadaliev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Albert Safaev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Mironshox Turayev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.06.15 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Miguel-Angel Lopez Jaen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
13.04.15 1. runda klasyf. | vs. Pavel Korenets | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F6 - ceglana | ||||
17.11.14 2. runda klasyf. | vs. Marcos Giraldi Requena | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.14 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Morocco F5 - ceglana | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Michele Longo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F4 - ceglana | ||||
03.11.14 2. runda klasyf. | vs. Ayoub Benamar | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F14 - ceglana | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Grisha Reytman | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.14 Klasyf. | vs. Moos Sporken | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F13 - ceglana | ||||
06.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alan Bzarov | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F11 - twarda | ||||
04.08.14 Klasyf. | vs. Daniil Michshenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F10 - twarda | ||||
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Jakhongir Jalalov | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Klasyf. | vs. Djurabeck Karimov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
19.07.14 1. runda klasyf. | vs. Andrei Vasilevski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F9 - twarda | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Valiev | 4-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
07.06.14 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.04.14 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Elistratov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
14.04.14 1. runda | vs. Roman Khassanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.14 1. runda klasyf. | vs. Kassimbek Akzharkenov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.14 Klasyf. | vs. Alexey Nikiforov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Serikzhan Yessenbekov | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Alexander Yarkov | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - halowa | ||||
10.03.14 Klasyf. | vs. Sergey Dyakonov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexey Nikiforov - ostatnie mecze
Russia F3 - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda klasyf. | vs. Kirill Saplin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
14.04.14 Klasyf. | vs. Iskander Davutov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Kassimbek Akzharkenov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.14 1. runda | vs. Alexander Lobkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.14 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
31.03.14 Klasyf. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.03.14 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skripkin | 6-1, 6-71, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - halowa | ||||
10.03.14 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
24.02.14 Klasyf. | vs. Aydyn Akhmetshin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.14 1. runda | vs. Alexander Bury | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F1 - ceglana | ||||
11.11.13 2. runda klasyf. | vs. Adam Martin | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.13 Klasyf. | vs. Andreas Aravis | 0-1, - Alexey Nikiforov - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
19.10.13 1. runda klasyf. | vs. Richard Muzaev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - twarda | ||||
23.09.13 2. runda klasyf. | vs. Alexander Mozgovoy | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Daniel Uhlig | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
26.08.13 1. runda | vs. Issam Haitham Taweel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
12.08.13 Klasyf. | vs. Arda Uzumcu | 7-5, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.08.13 2. runda klasyf. | vs. Andrei Novikov (1998) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F9 - ceglana | ||||
29.07.13 2. runda klasyf. | vs. Boris Kharkov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.13 Ćwierćfinał | vs. Valery Rudnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.13 Klasyf. | vs. Kirill Saplin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.13 1. runda | vs. Ilya Vasilyev | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.07.13 2. runda | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - twarda | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 7-610, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F7 - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda klasyf. | vs. Chris Anguelov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - ceglana | ||||
24.06.13 Klasyf. | vs. Hector Garcia Oliveda | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda klasyf. | vs. Sergiy Sergiienko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.13 1. runda | vs. Yahor Yatsyk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |