MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Ignasi De Rueda De Genover | Ofer Hacohen | 6-4, 6-2 | M15 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
11.02.98, 26 lat
14456 $
11.02.98, 26 lat
14456 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
29.04.03, 21 lat
29.04.03, 21 lat
Ignasi De Rueda De Genover vs. Ofer Hacohen - Wzajemne mecze
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Ignasi De Rueda De Genover | Ofer Hacohen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Madrid | twarda |
Ignasi De Rueda De Genover form & Ofer Hacohen form
Ignasi De Rueda De Genover - ostatnie mecze
M25 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andreu Martin Chuecos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. David Totikashvili | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bernardo Bueno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Bagneres - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mario Arce Fernandez | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Alex Martinez | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-1, 4-0, Alen Moritz Hodzic - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Antonio Prat | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-5, - Ignasi De Rueda De Genover - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ivan Perez Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 5-7, 0-4, - Ignasi De Rueda De Genover - krecz | szczegóły meczu | |
04.04.23 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milan Markovits | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Pere Prat Turro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Rojas | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Arenui Luethi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Ofer Hacohen - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henry Procter | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 7-65, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samer Al Tori | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
25.04.23 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tolga Basriev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Mark Neyelov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 2-6, 7-63, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Moskovitz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Roy Leshem | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ori Shwartzman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Ron Ellouck | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ziv Moravia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |