MECZ
09.11.15 | Półfinał | Frederico Ferreira Silva | Libor Salaba | 3-6, 6-3, 6-2 | Egypt F39 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Frederico Ferreira Silva | Libor Salaba | |
1. podanie % | 55/82 (67%) | 36/77 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/55 (73%) | 29/36 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 20/41 (49%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/77 (36%) | 26/82 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Frederico Ferreira Silva vs. Libor Salaba - Wzajemne mecze
09.11.15 | Półfinał | Frederico Ferreira Silva | Libor Salaba | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F39 | twarda |
18.08.14 | 1. runda | Frederico Ferreira Silva | Libor Salaba | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Romania F2 | ceglana |
Frederico Ferreira Silva form & Libor Salaba form
Frederico Ferreira Silva - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Libor Salaba - ostatnie mecze
Hungary F6 - ceglana | ||||
24.08.17 2. runda | vs. Enrique Lopez-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
19.04.17 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Mario Vilella Martinez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F7 - halowa | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F5 - twarda | ||||
16.02.17 2. runda | vs. Gleb Sakharov | 0-6, - Libor Salaba - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.17 1. runda | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Apostolico | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
08.02.17 1. runda | vs. Jonas Luetjen | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
01.02.17 1. runda | vs. Aldin Setkic | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
27.01.17 Ćwierćfinał | vs. Romain Barbosa | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.17 2. runda | vs. Patrik Nema | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.01.17 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.17 2. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Mattias Siimar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
23.11.16 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.16 1. runda | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - twarda | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-74, - Libor Salaba - krecz | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
25.08.16 2. runda | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.16 1. runda | vs. Nils Brinkman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
13.08.16 1. runda klasyf. | vs. Walter Trusendi | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trnava Challenger - ceglana | ||||
07.08.16 2. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |