MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Filippo Verdese | Josh Reid | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
WÅ‚ochy
16.06.04, 19 lat
16.06.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
23.03.01, 23 lat
23.03.01, 23 lat
Filippo Verdese vs. Josh Reid - Wzajemne mecze
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Filippo Verdese | Josh Reid | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Filippo Verdese form & Josh Reid form
Filippo Verdese - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroyasu Ehara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alec Gaudin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stefano Papagno | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Josh Reid - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Abdullin | 3-6, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Robin Boeckli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michal Lusovsky | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 3-0, Mihai Razvan Marinescu - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Calin Manda | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alp Horoz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 7-69, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandre Shvangiradze | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cooper | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. James Mackinlay | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 4-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 4-0, Hamid Reza Nadaf - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benito Massacri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Buechi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |