MECZ
10.03.21 | 1. runda | Filip Bergevi | Dmitrii Baskov | 6-1, 6-2 | M15 Indore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Filip Bergevi | Dmitrii Baskov | |
1. podanie % | 38/54 (70%) | 28/39 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/38 (82%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 4/11 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/39 (56%) | 16/54 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Dmitrii Baskov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
19.12.94, 29 lat
19.12.94, 29 lat
Filip Bergevi vs. Dmitrii Baskov - Wzajemne mecze
10.03.21 | 1. runda | Filip Bergevi | Dmitrii Baskov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Indore | twarda |
Filip Bergevi form & Dmitrii Baskov form
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Dmitrii Baskov - ostatnie mecze
M15 Pune - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Filip Bergevi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 Klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 Klasyf. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 6-3, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-0, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nemanja Subanovic | 6-73, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor Giusca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Sonkin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |