MECZ
27.09.23 | 2. runda | Duje Ajdukovic | Alessandro Giannessi | 7-5, 5-7, 6-2 | Braga Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Duje Ajdukovic | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 62/98 (63%) | 69/98 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/62 (69%) | 37/69 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/36 (44%) | 17/29 (59%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/98 (45%) | 39/98 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/196 (53%) | 93/196 (47%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 | Alessandro Giannessi | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Duje Ajdukovic vs. Alessandro Giannessi - Wzajemne mecze
27.09.23 | 2. runda | Duje Ajdukovic | Alessandro Giannessi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Braga Challenger | ceglana |
Duje Ajdukovic form & Alessandro Giannessi form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Richard Gasquet | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.04.24 Klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-77, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-77, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |
Alessandro Giannessi - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |