MECZ
10.08.22 | 1. runda | Alex Barrena | Federico Valle | 6-2, 6-2 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alex Barrena | Federico Valle | |
1. podanie % | 35/41 (85%) | 33/44 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/6 (67%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/44 (57%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alex Barrena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Federico Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Barrena | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Federico Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alex Barrena | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Federico Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Barrena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Federico Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alex Barrena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Federico Valle | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alex Barrena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Federico Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Barrena | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Federico Valle | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alex Barrena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Federico Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.04.00, 24 lat
04.04.00, 24 lat
Alex Barrena vs. Federico Valle - Wzajemne mecze
10.08.22 | 1. runda | Alex Barrena | Federico Valle | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Alex Barrena form & Federico Valle form
Alex Barrena - ostatnie mecze
M25 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Federico Valle - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Manuel Lazic | 0-4, - Federico Valle - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tomi Van Den Ham | 5-7, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Baran Soyler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Indjic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 0-5, - Federico Valle - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gallo | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Schold | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Hoskins | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 1-3, - Federico Valle - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Nicolo Pozzani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 7-68, 7-65 | szczegóły meczu |