MECZ
08.07.18 | Klasyf. | Ajeet Rai | Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | China F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ajeet Rai | Masayoshi Ono | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 10/22 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/49 (53%) | 19/52 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ajeet Rai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Masayoshi Ono | |
3-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ajeet Rai | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ajeet Rai | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Masayoshi Ono | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Masayoshi Ono | |
1-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ajeet Rai | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ajeet Rai | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Masayoshi Ono | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ajeet Rai | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Masayoshi Ono | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-3 | Masayoshi Ono | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
11.06.96, 27 lat
11.06.96, 27 lat
Ajeet Rai vs. Masayoshi Ono - Wzajemne mecze
08.07.18 | Klasyf. | Ajeet Rai | Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | China F10 | twarda |
Ajeet Rai form & Masayoshi Ono form
Ajeet Rai - ostatnie mecze
Savannah Challenger - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Masayoshi Ono - ostatnie mecze
M25 Taipei - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Jake Delaney | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Shunrou Takeshima | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Matsuyama - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shota Iino | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.19 1. runda klasyf. | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Mornington - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.03.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Mornington - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sho Katayama | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
30.09.18 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 2. runda klasyf. | vs. Zac Osborne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Williams | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-710, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Beauregard Treyz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Zac Osborne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Ken Cavrak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Winter Meagher | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.18 2. runda klasyf. | vs. Brenton Chambers | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Yuichi Ito | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sultan Singh Atwal | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Thailand F2 - twarda | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pawin Jirapoomdaje | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |