MECZ
25.04.18 | 2. runda | Yanina Wickmayer | Xuliu Sun | 6-3, 6-2 | Quanzhou | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yanina Wickmayer | Xuliu Sun | |
1. podanie % | 33/52 (63%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 22/52 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yanina Wickmayer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
2-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Xuliu Sun | |
4-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yanina Wickmayer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanina Wickmayer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yanina Wickmayer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yanina Wickmayer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Yanina Wickmayer | 2-1 | |
Yanina Wickmayer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yanina Wickmayer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yanina Wickmayer vs. Xuliu Sun - Wzajemne mecze
25.04.18 | 2. runda | Yanina Wickmayer | Xuliu Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Quanzhou | twarda |
Yanina Wickmayer form & Xuliu Sun form
Yanina Wickmayer - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Sara Errani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Jessica Pegula | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-3, - Yanina Wickmayer - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 0-4, - Yanina Wickmayer - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Półfinał | vs. Iga Swiatek | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Xuliu Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
29.09.19 Finał | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |