MECZ
31.10.19 | 2. runda | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 6-0, - krecz | W60 Liuzhou | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fangzhou Liu | Xuliu Sun | |
1. podanie % | 14/16 (88%) | 14/22 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/14 (79%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/2 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/22 (64%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 26/38 (68%) | 12/38 (32%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Fangzhou Liu | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0 | ||
Fangzhou Liu | et. | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fangzhou Liu vs. Xuliu Sun - Wzajemne mecze
31.10.19 | 2. runda | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 6-0, Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | W60 Liuzhou | twarda |
15.10.19 | 1. runda | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W100 Suzhou | twarda |
13.06.19 | 2. runda | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Hengyang | twarda |
29.05.17 | 1. runda | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
07.07.16 | Ćwierćfinał | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Yuxi | twarda |
10.03.16 | Ćwierćfinał | Fangzhou Liu | Xuliu Sun | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Nanjing | twarda |
Fangzhou Liu form & Xuliu Sun form
Fangzhou Liu - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu |
Xuliu Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
29.09.19 Finał | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |