INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Simona Waltert vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
14.11.17 | 1. runda | Simona Waltert | Anette Munozova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Oslo | halowa |
Simona Waltert form & Anette Munozova form
Simona Waltert - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-4, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |