MECZ
16.10.19 | 1. runda | Laura Pigossi | Anette Munozova | 6-4, 6-0 | W25 Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Laura Pigossi | Anette Munozova | |
1. podanie % | 31/40 (78%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/9 (11%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/45 (62%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Pigossi | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Anette Munozova | |
Laura Pigossi | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0 | ||
Laura Pigossi | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Pigossi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anette Munozova | |
0-0 | ||
Laura Pigossi | 1-0 | |
2-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura Pigossi vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Laura Pigossi | Anette Munozova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Lagos | twarda |
Laura Pigossi form & Anette Munozova form
Laura Pigossi - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
02.03.24 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - krecz | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |