MECZ
27.10.20 | Klasyf. | Simona Ogescu | Beatris Spasova | 6-2, 6-1 | W15 Pazardzhik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
02.04.02, 22 lat
11503 $
02.04.02, 22 lat
11503 $
Simona Ogescu vs. Beatris Spasova - Wzajemne mecze
09.12.20 | 1. runda | Simona Ogescu | Beatris Spasova | 6-3, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
27.10.20 | Klasyf. | Simona Ogescu | Beatris Spasova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Pazardzhik | ceglana |
Simona Ogescu form & Beatris Spasova form
Simona Ogescu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
15.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Beatris Spasova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |