MECZ
11.09.17 | 1. runda | Sabina Sharipova | Miyabi Inoue | 6-4, 6-78, 6-3 | Guiyang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sabina Sharipova | Miyabi Inoue | |
1. podanie % | 63/110 (57%) | 54/101 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/63 (71%) | 36/54 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/47 (53%) | 24/47 (51%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/101 (41%) | 40/110 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/211 (53%) | 100/211 (47%) |
Double foul | 8 | 1 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sabina Sharipova vs. Miyabi Inoue - Wzajemne mecze
11.09.17 | 1. runda | Sabina Sharipova | Miyabi Inoue | 6-4, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu | Guiyang | twarda |
23.03.15 | Ćwierćfinał | Miyabi Inoue | Sabina Sharipova | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | Bangkok | twarda |
30.07.12 | Ćwierćfinał | Sabina Sharipova | Miyabi Inoue | 6-75, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | Ankara | twarda |
Sabina Sharipova form & Miyabi Inoue form
Sabina Sharipova - ostatnie mecze
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.01.22 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.21 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
10.07.21 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-2, - Sabina Sharipova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-72, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
13.02.21 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Miyabi Inoue - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Zoe Howard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Emma Davis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Honoka Uchiyama | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |