MECZ
18.11.16 | Ćwierćfinał | Quirine Lemoine | Diana Marcinkevica | 7-61, 6-2 | Zawada | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Quirine Lemoine | Diana Marcinkevica | |
1. podanie % | 37/67 (55%) | 39/68 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/37 (76%) | 19/39 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/68 (59%) | 27/67 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/135 (59%) | 55/135 (41%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 3 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quirine Lemoine vs. Diana Marcinkevica - Wzajemne mecze
18.11.16 | Ćwierćfinał | Quirine Lemoine | Diana Marcinkevica | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | Zawada | dywanowa |
11.04.11 | 1. runda | Quirine Lemoine | Diana Marcinkevica | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Quirine Lemoine form & Diana Marcinkevica form
Quirine Lemoine - ostatnie mecze
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.22 Półfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.21 Finał | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
04.07.21 Finał | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.21 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Diana Marcinkevica - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
25.11.23 Finał | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu |