MECZ
10.07.21 | Półfinał | Quirine Lemoine | Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | W60 Amstelveen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Quirine Lemoine | Alexandra Cadantu | |
1. podanie % | 53/88 (60%) | 67/88 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 38/67 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/35 (57%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/88 (47%) | 36/88 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Quirine Lemoine | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Quirine Lemoine | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Quirine Lemoine | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Quirine Lemoine | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Quirine Lemoine | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Quirine Lemoine | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Quirine Lemoine | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Quirine Lemoine | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Quirine Lemoine | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Quirine Lemoine | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Quirine Lemoine | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Quirine Lemoine | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Quirine Lemoine | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alexandra Cadantu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quirine Lemoine vs. Alexandra Cadantu - Wzajemne mecze
10.07.21 | Półfinał | Quirine Lemoine | Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Amstelveen | ceglana |
23.10.18 | 1. runda | Quirine Lemoine | Alexandra Cadantu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Saguenay | halowa |
16.02.17 | 2. runda | Quirine Lemoine | Alexandra Cadantu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Altenkirchen | dywanowa |
06.04.15 | 2. runda | Alexandra Cadantu | Quirine Lemoine | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Chiasso | ceglana |
Quirine Lemoine form & Alexandra Cadantu form
Quirine Lemoine - ostatnie mecze
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.22 Półfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.21 Finał | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
04.07.21 Finał | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.21 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |