MECZ
07.09.16 | 2. runda | Oleksandra Andrieieva | Yana Morderger | 6-3, 6-1 | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Andrieieva | Yana Morderger | |
1. podanie % | 36/62 (58%) | 17/54 (31%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/36 (64%) | 9/17 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 14/37 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/54 (57%) | 26/62 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Andrieieva vs. Yana Morderger - Wzajemne mecze
07.09.16 | 2. runda | Oleksandra Andrieieva | Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Oleksandra Andrieieva form & Yana Morderger form
Oleksandra Andrieieva - ostatnie mecze
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.12.17 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.17 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.16 Finał | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.12.16 Półfinał | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
29.09.16 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
08.09.16 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |