MECZ
16.10.18 | 2. runda | Nuria Parrizas-Diaz | Andreea Rosca | 6-2, 6-2 | Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nuria Parrizas-Diaz | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 37/51 (73%) | 34/48 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/37 (68%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/48 (60%) | 20/51 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 0-0 | |
Nuria Parrizas-Diaz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Andreea Rosca | |
4-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nuria Parrizas-Diaz vs. Andreea Rosca - Wzajemne mecze
16.10.18 | 2. runda | Nuria Parrizas-Diaz | Andreea Rosca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Seville | ceglana |
Nuria Parrizas-Diaz form & Andreea Rosca form
Nuria Parrizas-Diaz - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |