MECZ
13.09.22 | 1. runda | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-0, 6-3 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Grabher | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 27/51 (53%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 17/51 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Grabher | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Grabher vs. Andreea Rosca - Wzajemne mecze
13.09.22 | 1. runda | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
19.03.19 | 1. runda | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Curitiba | ceglana |
Julia Grabher form & Andreea Rosca form
Julia Grabher - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 2. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |