INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nadiya Kolb vs. Fiona Codino - Wzajemne mecze
13.03.17 | Klasyf. | Nadiya Kolb | Fiona Codino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
27.10.14 | 1. runda | Nadiya Kolb | Fiona Codino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Oslo | halowa |
Nadiya Kolb form & Fiona Codino form
Nadiya Kolb - ostatnie mecze
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Charo Esquiva Banuls | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Fiona Codino - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |