MECZ
25.07.17 | 1. runda | Molly Helgesson | Naoko Eto | 6-2, 6-3 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Molly Helgesson | Naoko Eto | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 40/59 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 18/40 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/59 (53%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Molly Helgesson vs. Naoko Eto - Wzajemne mecze
25.07.17 | 1. runda | Molly Helgesson | Naoko Eto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Molly Helgesson form & Naoko Eto form
Molly Helgesson - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Naoko Eto - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - krecz | szczegóły meczu |