MECZ
19.07.18 | Ćwierćfinał | Merel Hoedt | Maria Zotova | 6-3, 6-2 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Maria Zotova | |
1. podanie % | 48/73 (66%) | 33/45 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/48 (69%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/45 (51%) | 26/73 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Zotova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Maria Zotova | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Maria Zotova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-2 | Maria Zotova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-2 | |
Merel Hoedt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.06.96, 27 lat
13046 $
02.06.96, 27 lat
13046 $
Merel Hoedt vs. Maria Zotova - Wzajemne mecze
19.07.18 | Ćwierćfinał | Merel Hoedt | Maria Zotova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Merel Hoedt form & Maria Zotova form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Maria Zotova - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |