MECZ
24.06.18 | 1. runda | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 4-6, 6-2, 6-4 | Eastbourne | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Kateryna Volodko | Alize Cornet | |
1. podanie % | 60/89 (67%) | 51/82 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/60 (63%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 9/31 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/82 (51%) | 37/89 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/171 (55%) | 77/171 (45%) |
Double foul | 5 | 9 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kateryna Volodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kateryna Volodko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kateryna Volodko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kateryna Volodko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kateryna Volodko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Kateryna Volodko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kateryna Volodko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Volodko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kateryna Volodko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Kateryna Volodko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kateryna Volodko | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kateryna Volodko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kateryna Volodko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kateryna Volodko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kateryna Volodko vs. Alize Cornet - Wzajemne mecze
24.06.18 | 1. runda | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Eastbourne | trawiasta |
02.04.18 | 1. runda | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
24.09.16 | Klasyf. | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
21.06.11 | 1. runda | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
05.05.09 | 2. runda | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
11.01.07 | 1. runda klasyf. | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Kateryna Volodko form & Alize Cornet form
Kateryna Volodko - ostatnie mecze
W75 Charlottesville - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Victoria Flores | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-73, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-5, - Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | - | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-75, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Ankita Raina | 1-2, - Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
08.09.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alize Cornet - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |